Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra

Popüler Yazılar

 • Okey BuL

  Her geçen gün internette daha kolay ve daha çabuk okey oynayabilmek için yeni yeni siteler…

  682

 • Oyun Okey

  OkeyBul.Net Nedir?  OkeyBul.Net bir okey oynama sitesidir. Okey oynarken canlı sohbet etme ve radyo dinleme…

  568

 • Javasiz Okey, Yeni Okey Oyna

  Javasız Okey Sitesi İnternet üzerinden oyun oynayanların en çgood enough keyif alarak oynadığı oyunlardan birisi…

  516

 • Okeye4 Okeyedört Aranıyor

  Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna…

  443

Üye Olmadan Okey Oyna

Üye Olmadan Okey Oyna

admin 370

Üye Olmadan Okey Oyna
Üye olmadan okey oyna, genel olarak bu oyunu seven oyuncuların en sevdiği seçenektir. Çünkü çoğu sitenin E-mail onayı gibi uzun ve uğraştırmalı, üyelik prosedürleri vardır. İnsanlar da bu prosedürlere takılmadan oyunlarına girip, oyunlarını oynama keyfini yaşamayı daha çok tercih etmektedirler. Onun içinde bu oyun için insanların sitelerde aradığı ilk özellik üyelik şartının aranmamasıdır.
Hiçbir şekilde üye olmadan okey sitesi bağlantınızı kabul ediyorsa ve sıkıntısız bir şekilde oyununuzu oynayabiliyorsanız, işte o site tam sizin isteğinize uygun bir sitedir. Üyeliğin artıları tabi ki çok daha fazladır. Site içinde tanınmanızı sağlar. Şampiyonluk oyunlarına katılmanızı sağlar. Sonra hepsinden önemlisi, diğer oyuncular kimle oynadıklarını bilirlerse samimi bir arkadaşlık ortamı yakalayabilirsiniz. Tabi ki bu tamamen tercih meselesidir. Siz sadece oyunumu oynar ve çıkarım, kimsenin beni tanımasını istemiyorum düşüncesine sahipseniz, üyelik aramayan siteler önceliğiniz olmalıdır.
Okey oyna üyesiz siteleri de bugün en az üyelik şartı koşan siteler kadar doluluk seviyesine sahiptir. Millet olarak neredeyse milli oyunumuz haline gelen okey oyunu, internet üzerinden de en çok bağlanılan oyundur. Buda doğal olarak sitelerin doluluk oranlarını en çok yükselten faktördür. Yani bir siteye üye olun ya da olmayın, bu oyunu oynamak için bir siteye bağlanıyorsanız emin olun gecenin yarısında da, sabahın köründe de sizinle birlikte online oyun oynamayı bekleyen pek çok oyuncu bulacaksınız.


ÜYE OLMADAN OKEY OYNAMAK
Bugüne kadar internette ne zaman okey oynamak istesem benden hep üye olmamı istediler. Üye olmadan geçip hiçbir sitede okey oynayamıyordum. Aklıma bile gelemeyecek sitelerde hesabım var şimdilerde. Sırf birkaç oyun oynamak istiyorum diye her yere üye olmak zorunda bırakılmak beni sinirlendiriyordu. Çünkü ben üye olmadan okey oynamak istiyordum. Bu sitelere zarar vermezdi herhâlde. Üye olma mantığını hala çözemediğim için üye olmadan okey oynayabileceğim siteleri araştırmaya başladım. Bu da önüme pek fazla seçenek sunmadı. Olanlara da talep düşük gibiydi. Benim anlamadığımsa üye olmadan oynadığımız zaman bizim onların sitelerine girip oyun oynadığımız onların sisteminde zaten görünmüyor muydu? Benim onların sitelerinde okey oynamamı kayıt altında tuttuklarında ne olacaktı?


Sitelerin, üye olarak okey oynatma ya da başka oyunları oynamaya izin vermeye çalışmalarındaki amacı hala çözemedim. Ben bilgilerimi vermeden oyunumu oynamak ve rahatlamak isterken onlar beni bin türlü sorudan geçirip daha sonra benim oyun oynamama izin verdikleri zaman içimde hiç oyun oynama isteği kalmıyor ve bu durum beni etkilediği gibi sitenin de saygınlığının düşmesine neden oluyor. Ben üye olamadan rahatça okey oynayabileceğim bir site bulduğum zaman o site benim aklıma kazınıyor ve sürekli ona girme isteği duyuyorum. Bu benim güzelce oyun oynamamı sağladığı gibi sitenin de prestijini arttırmış oluyor. Bu gibi durumlar sayesinde bu konulara dikkat eden siteler hemen bizim gözümüzde başka bir yere oturuyorlar.


İnsanalar gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da rahat olabilecekleri yerler arıyorlar. Bu nedenle de üyelik istemeden oyun oynayabildiğimiz siteler daha çok göz önünde oluyor ve daha çok ilgi çekiyor. Üye olmadan da internet dünyasında var olabileceğimizi ve rahat olabileceğimizi göstermiş oluyor bu tür siteler.

OKTAKA
OKTAKA OKEY SİZLERE OKEY OYNAMA ZEVKİNİ KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAŞATMAKTADIR
Oktaka internet üzerinden sizlere oyun oynama keyfini kaliteli bir alanda yaşamanızı sağlamaktadır. Gelişen bir toplum olarak internet üzerinden oynanılan oyunlara artık ulaşmak ve sanıldığından da kolay bir hal almış durumdadır. Fakat oyun oynamanın bilincinde olan birçok kullanıcı oynadığı oyunun sorunsuz bir şekilde sağlanılarak sorunlarla uğraşmaktan ziyade keyifli dakikaları yüksek konfor içerisinde elde etmek istemektedirler. Bu nedenle sizlere kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlayarak oynadığınız oyunlardan zevk alarak rahatlamanızı sağlamaktayız. Bilindiği gibi oyunun kişi üzerinde fazlasıyla olumlu bir etki bıraktığı gerçeği söz konusudur. Bu nedenle bu düşüncenin bilincinde hareket ederek oynadığınız oyunun sizler üzerinde negatiflikten uzak pozitif bir verim sağlamasını amaçlayarak hizmet gerçekleştirmekteyiz.


Oktaka Okey okey oynamanın kişi üzerinde yaşattığı pozitif bir oluşumun farkında olarak oyun oynama keyfini bulduğunuz boş vakitleriniz dop dolu bir şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Geniş kitlelere ulaşabilmenin yolu olarak kullanıcıların memnuniyetine odaklı bir çalışma gerektiğinin farkında olarak hareket edip sizlere okey oyununu gerçek manada oynama imkânı sunmaktayız. Yapacağınız kayıt işlemlerini kolaylıkla uygulayabileceğiniz site otum açmanız ile hemen sizi oyuna dâhil ederek yüz binlerce kişi ile okey oynama keyfini yaşamanızı kesintisiz olarak sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz üyelik sonrası bilgi almak istediğiniz zaman oynama şekilleri ve yöntemleri ile ilgili bilgileri alabileceğiniz alana da rahatlıkla ulaşabilir ve oyunu oynamaya öğrenmiş bir şekilde başlayabilirsiniz.
Ayrıca sizlere Oktakaokey olarak okey hakkında bilmeniz gereken oyun kuralları hakkında da bilgiler sunarak oyunu zorlaştırmadan karmaşadan uzak nitelikte kolayca oynamanıza yardımcı bilgileri sunmaktayız. Sosyal ortamda bir masaya sabit kalarak oyun oynama ve oyuna başlamak adına sayının tamamlanmasını sağlamanıza gerek kalmadan bilgisayar başında sadece sayfaya giriş yaparak okey oynamanın sizlere yaşatacağı mutluluğu ve rahatlamayı yaşamaya başlayabilirsiniz. Okey oyunu oynanması keyifli ve basit kuralları içeren oyundur. Bu oyunu internet üzerinden oynamak ise daha keyifli ve akıcıdır. Bu nedenle sizlerde bir okey oyunu severseniz hemen üye olarak oyuna başlayabilirsiniz.

Genel
Cevap bırakın