Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra

Popüler Yazılar

 • Okey BuL

  Her geçen gün internette daha kolay ve daha çabuk okey oynayabilmek için yeni yeni siteler…

  673

 • Oyun Okey

  OkeyBul.Net Nedir?  OkeyBul.Net bir okey oynama sitesidir. Okey oynarken canlı sohbet etme ve radyo dinleme…

  566

 • Javasiz Okey, Yeni Okey Oyna

  Javasız Okey Sitesi İnternet üzerinden oyun oynayanların en çgood enough keyif alarak oynadığı oyunlardan birisi…

  513

 • Okeye4 Okeyedört Aranıyor

  Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna…

  441

Online Okey

Online Okey

admin 225

İnternet ortamında en çok oynanan online okeydir. okey oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. okey oyununa ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan isterseniz de tabletinizden giriş sağlayabilirsiniz. Online okeyin en güzel taraflarından biride farklı oyuncularla bir araya gelerek yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar edinmenizdir. Online okeyde buluşan oyuncular, zaman içerisinde gerçek hayatta da görüşerek iletişimlerini koparmamaktadır.

Her zaman arkadaşlarla oynanan oyunlar daha keyifli ve daha heyecanlı gelmiştir. Çünkü karşıdaki kişiyi çok iyi tanıdığınızdan olaylara ve hamlelere karşı tepkisini tahmin edebilir, hatta arkadaşınızı sinirlendirmek adına üstüne bile gidebilirsiniz. Arkadaşlarla online okeyi OkeyBul.net rahatlıkla oynayabilirsiniz. İstediğiniz salonda istediğiniz saatte arkadaşlarınızla bir araya gelip online okeyin keyfini sürebilirsiniz. Arkadaşlarınızla online okey oynarken aynı zamanda sohbet bölümünden de oyun hakkında bilgileri, veya acele etmesi gerektiği gibi uyarılarda bulunup her türlü iletişimi sağlayabilirsiniz.

Online okey oynamak için yapmanız gereken tek şey online okey girişini sağlamalısınız. Online okey girişi için telefonunuzun, bilgisayarınızın yada tabletinizin internete bağlı olması yeterlidir. İnternete bağlayabildiğiniz her türlü cihazınızla online olarak okey oyununu oynayabilirsiniz.

online okey

Online Okey Oyna

Online okeyin en güzel yanlarından bir tanesi de istediğiniz zaman oyunu yarıda bırakıp çıkış yapabilirsiniz. Acil bir işiniz çıktığında, kapı veya telefon çaldığında, yada okey oynarken elinizin çok kötü geldiği bir anda direk çıkış yaparak basit bir şekilde oyundan ayrılabilir istediğiniz zamanda geri dönebilirsiniz.

Online okeyin istediğiniz zamanda sizlere çıkabilme özgürlüğünü verebilmesi de gerçek reelde oynanan okeyden ayıran en önemli özelliktir. Arkadaşlarınızla bir kafe de oturup okey oynarken eliniz çok kötü olsa da mecburen o oyunu bitirmek zorunda kalırsınız. Kendinizi şanssız hissettiğiniz  bir günde reelde okey masasına oturduktan sonra mecbur oyunun bitmesini bekleyebilirsiniz. Online okey masalarında ise bu mecburiyet ortadan kalkmaktadır. Siz istediğiniz zaman oyuna girebilir, istediğiniz zamanda oyundan çıkabilirsiniz. Online okey oyunlarında öncelik kesinlikle sizin ne istediğinizdir. Siz canınız okey oynamak istedi fakat 3 elden sonra şansız olduğunuzu düşündüğünüz andan itibaren çıkmak özgürlüğü tamamen kullanıcıdadır. Reelde böyle bir durumlara karşılaşırsanız oyunu bitirmek zorunda kalabilirsiniz.

Okey Odaları
Cevap bırakın