Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
_Zertar_

_Zertar_

257581 Puan

DeNiZ____

DeNiZ____

181809 Puan

bugican

bugican

153220 Puan

xxacemixx

xxacemixx

102060 Puan

ahıstanbul

ahıstanbul

99051 Puan

Popüler Yazılar

 • Okey BuL

  Her geçen gün internette daha kolay ve daha çabuk okey oynayabilmek için yeni yeni siteler…

  685

 • Oyun Okey

  OkeyBul.Net Nedir?  OkeyBul.Net bir okey oynama sitesidir. Okey oynarken canlı sohbet etme ve radyo dinleme…

  573

 • Javasiz Okey, Yeni Okey Oyna

  Javasız Okey Sitesi İnternet üzerinden oyun oynayanların en çgood enough keyif alarak oynadığı oyunlardan birisi…

  516

 • Okeye4 Okeyedört Aranıyor

  Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna…

  444

Okeye4 Okeyedört Aranıyor

Okeye4 Okeyedört Aranıyor

admin 445

Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna bağlı olarak artıyor. Okey oynayabileceğinizi internet siteleri ise binlerce.. Ancak her sitenin kendine özgü farklı kuralları söz konusu, kimi oyun sitelerinde üyelik ücretlidir. Yani okey, batak, tavla gibi birçok oyunun ücretsiz olarak oynandığı internette bazı sitelerde bu tarz oyunları online olarak karşınızdakiler ile kesintisiz bir şekilde oynayabilmek için bir ücret ödemek gerekiyor. Bazı sitelerde ise okey oynamak için siteye üye olmanız şart koşulmuştur. Bu da pek iyi bir durum sayılmaz ancak üzülmeyin, Okeye4 ile ne bir üyelik ücreti ödemeniz gerekiyor, ne de siteye okey oynamak için bir üyelik talebi göndermeniz gerekiyor, tek yapmanız gereken şey sadece siteye girip mevcut olan aktif okey masalarından herhangi birine giriş yapmak

Bunun içinde, çeşitli başarı kategorilerine ayrılmış veya site içinde puanlamaya göre ayırt edilmiş okey masalarından kendinize göre birini seçmek ve boş olan sandalyelerden birine oturmak. Boş sandalyelerden birine oturun ve eğer masa tamamen dolarsa, masaya ilk gelmiş kişi yönetici statüsüne sahiptir, okey admini oyunu başlattığı anda oyuna başlayabilirsiniz, ve sonrasında son derece keyifli anlar sizi bekliyor. Aynı zamanda sohbet de etmenizin mümkün olduğu Okeyedört‘te yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz, bunu yapmak hiç zor değil zaten okey oyuncuları arasında oyun esnasında son derece sıcak ve samimi bir muhabbet söz konusu olduğu için, okey oyuncularının tanıştığı ve arkadaş olduğu çokça görüşmüştür.


Manyak.net okey oyunu da internet üzerinde oldukça popülerdir, birçok kişi artık internet üzerinde bu tarz siteler üzerinden okey oyununu oynuyor ve ister bilgisayarında ister akıllı telefonunda olsun fark etmiyor, herhangi bir yerde de olsa takılmadan ve hızlı bir şekilde okey oynayabiliyorlar. Siz de bu keyiften mahrum kalmayın, her nerede olursanız olun anlık bir şekilde okey oynamak, son derece keyifli vakit geçirmek ve gerçek anlamda oyun keyfi almak için okeye 4 ustalar gibi sağlam salonlarda kendinizi test edin, sağlam ve prensipli oyuncularla kozlarınızı paylaşın!

Genel
Cevap bırakın