Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
_Zertar_

_Zertar_

172144 Puan

DeNiZ____

DeNiZ____

159149 Puan

bugican

bugican

138467 Puan

ahıstanbul

ahıstanbul

73158 Puan

_SıZı_

_SıZı_

72684 Puan

Popüler Yazılar

 • Okey BuL

  Her geçen gün internette daha kolay ve daha çabuk okey oynayabilmek için yeni yeni siteler…

  235

 • Oyun Okey

  OkeyBul.Net Nedir?  OkeyBul.Net bir okey oynama sitesidir. Okey oynarken canlı sohbet etme ve radyo dinleme…

  187

 • Javasiz Okey, Yeni Okey Oyna

  Javasız Okey Sitesi İnternet üzerinden oyun oynayanların en çgood enough keyif alarak oynadığı oyunlardan birisi…

  159

 • Okeye4 Okeyedört Aranıyor

  Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna…

  140

Okey Sitesi

Okey Sitesi

admin 30

Okey oyunu severlerin en çok tercih ettiği okey sitesi olan OkeyBul.net adresi binlerce kullanıcısıyla en kalabalık okey sitelerinin başında yer alıyor. Online olarak birçok okey sitesi olsa da mobil kullanıcılar uzun zamandır OkeyBul.net oyun sitesini tercih ediyor.

Okey sitesinde normal okey, okey veya 101 gibi oyun seçeneklerini de oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyunda kazandığınız her başarı sizlere puan olarak geri döner. Topladığınız puanlarla da günün haftanın ve ayın en çok puan toplayanlar listesine giriş yapabilirsiniz. Topladığınız puanlarla ilk on içerisine girerseniz sitenin ana yüzünde isminizi ve profil resmini görme şansınız da olabilir.

Sevilen Okey Sitesi: OkeyBul.Net

Birçok online okey oynayan kişiler ilk başta hırs yapmasalar da zaman içerisinde oyunlardan elde edilen puanlarını arttırmak ister. Alınan puanlar sizlerin bu oyunda ne kadar başarılı olduğunuzun açık bir kanıtıdır.  Oynadıkça artan puanlar oyuncuda tatlı bir hırs oluşturur. Ayın hatta yılın en çok puan toplayan veya en çok oyun kazanan rozetleri almaya çalışır. Bu oyundaki tatlı hırs bizleri gündelik hayatın stresinden biraz uzaklaştırmak için oyun severlere çok iyi gelir. Online oyun oynayanların ortak yönüne baktığımızda hepsi de oyun oynarken mutlu olduklarını başka bir şey düşünmeyerek kafalarını boşalttıklarını dile getirirler. Bu şekilde günlük yaşamın zorluklarına daha fazla motive oldukları düşünülür.

okey sitesi

Kişi, kendisine iyi gelen davranış ve tutumları sürdürmek ister. Online oyun severlerde internet üzerinden oyun oynarken mutlu olduklarını ifade eder. Bu yüzden birçok yeni açılan okey siteleri sanal ortamda yerini aldı.

Okey siteleri içerisinde ise en çok tercih edilen adres OkeyBul.net oyun sitesidir. Sizler oyun oynarken kasma, donma, görüntüde durma gibi sorunlarla karşılaşmaz, kesintisiz bir şekilde oyununuz bitene kadar devam edebilirsiniz. Teknik sorunlar gibi alt yapı problemleriyle karşılaşmaz eğlenceniz yarıda kalmaz. O yüzden online mobil oyun severler arasında en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biride altyapısını güçlü olmasıdır. Güçlü olan altyapı sayesinde kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Sizlerde ailenizle, arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek istiyorsanız OkeyBul.net adresine gelerek kesintisiz eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Okey Odaları
Cevap bırakın