Okey Girişi

Kayıt Ol

En İyi Oyuncular

Kullanıcı Sıra
_Zertar_

_Zertar_

172144 Puan

DeNiZ____

DeNiZ____

159149 Puan

bugican

bugican

138467 Puan

ahıstanbul

ahıstanbul

73158 Puan

_SıZı_

_SıZı_

72684 Puan

Popüler Yazılar

 • Okey BuL

  Her geçen gün internette daha kolay ve daha çabuk okey oynayabilmek için yeni yeni siteler…

  235

 • Oyun Okey

  OkeyBul.Net Nedir?  OkeyBul.Net bir okey oynama sitesidir. Okey oynarken canlı sohbet etme ve radyo dinleme…

  190

 • Javasiz Okey, Yeni Okey Oyna

  Javasız Okey Sitesi İnternet üzerinden oyun oynayanların en çgood enough keyif alarak oynadığı oyunlardan birisi…

  162

 • Okeye4 Okeyedört Aranıyor

  Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna…

  143

Okey Oyna

Okey Oyna

admin 40

İnternet üzerinde okey oynayanların sayısı her geçen gün katlanarak çoğalmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda, teknolojinin de gelişmesiyle beraber hepimizin cep telefonları akıllı cihazlara dönüştü. Yenilenen cep telefonlarımızla beraber alışkanlıklarımızda kendini yeniledi ve tazeledi.

Eskiden akşamları veya hafta sonları arkadaşlarımızla bir kafede buluşup saatlerce okey oynanırdı. Özellikle pandemi döneminden sonra bu alışkanlık kendini sanal ortamda okey oynamaya bıraktı. İş çıkışı yemeklerden yendikten sonra insanlar artık dışarıda değil arkadaşlarıyla sanal ortamda buluşarak okey oyununun tadını çıkarıyor.

Normal Okey Severlerin Yeni Adresi : OkeyBul.Net

Online oyun severler Normal okey oynamanın yanı sıra, 101 oyunu gibi farklı seçenekleri de değerlendirebiliyor.

OkeyBul.Net oyun adresi, mobil oyun severlerin en çok tercih ettiği okey oyna sitelerinin başında yerini alıyor. Online oyun severler, hiç dışarı çıkmadan evin en güzel köşesinde en sevdikleri oyun olan okeyi rahatlıkla oynayabiliyor.

okey oyna

Normal okey oynama seçeneği ise oyun severlere müthiş bir olanak sağlıyor. Gündelik hayatımızın içerisinde sürekli kullandığımız internet bazen tahmin ettiğimizden daha kısa sürede bitebiliyor yada internetin çekmediği yerlerde oyun severler zor zamanlar yaşayabiliyor. Özellikle oyun bağımlıları için bu gibi durumlar oldukça can sıkıcı bir hal alabiliyor. İnternetsiz okey oynama ile, siz nerede olursanız olun, internet paketiniz dahi bitse uygulama üzerinden istediğiniz okey salonuna girip oyununuzu oynayabilirsiniz. Oyun severler tarafından en çok tercih edilen oyun sitesi özellikleri arasında internetsiz oyun oynama seçeneğinin olması dikkat çekiyor.

Normal Okey Oyna

Okey oyununun içerisinde en çok tercih edilen oyun türünün ise normal okey olduğu tespit edilmiştir. Normal okey oyunu, 4 kişinin istekalara taşların renkleri ve sayılarına göre dizilmesiyle oynanır. Oyuncu isterse çifte gidebildiği gibi karşı taraftan biri oyun bitmediği sürece okeyde dönebilir. Bir oyuncunun yerdeki son taşı çekene kadar sürebildiği oyun türü olan normal okey online mobil kullanıcıları tarafından da en çok tercih edilen oyun türüdür.

Sizlerde OkeyBul.net adresine gelerek arkadaşlarınızla veya farklı yeni insanlarla tanışarak en çok tercih edilen oyun türü olan normal okeyi oynayabilirsiniz. Bir yandan eğlenirken bir yandan da yeni insanlarla sosyalleşme şansını yakalarsınız.

Okey Odaları
Cevap bırakın