HABER için diğer yazılar

Üye Olmadan Okey Oyna - OkeyBuL.Net Sitemizde

Üye Olmadan Okey Oyna - OkeyBuL.Net Sitemizde

Üye Olmadan Okey oynamak Oyiçin Okey BuL Odalarinda Canli olarak Okey oyunu oynayabilirsiniz.


Zamana inat eskimeden devam eden bir oyun okey oyna . Miladdan önce bulunduğu var sayılan ve yüz yıllarca devam eden özellikle teknolojik gelişmelerle internet ortamına aktarılan bedava bir eğlence.
Sıkıntıdan uzak sizlere maddi açıdan hiçbir zarar vermeyen sadece sizleri eğlendirmek için kurulmuş bir site sizlerin karşısında.


  Alışıla gelmiş klişeleşmiş okey oyunlarının aksine özellikle bedava okey ve üye olmadan okey oyna olması hasebi ile sizlerin daha çok ilgisini çeker bir vaziyete büründürülmüş bir site. Sitemizi ana başlıklar halinde toplayacak olursan sizlere şimdilik şu 3 ana temada hizmet sunuyor.
Canlı okey:Gerçek bir okey oyunundan hiçbir farkı olmadan

Bedava okey; Parasız bir okey oyunu.
Üye olmadan okey oyna: Hiçbir üyelik gerektirmeden okey.
Bu konulara ileride daha detaylıca değineceğiz.
Kullanıcı profili açıdan incelediğimizde;
Sadece okey oynamak istiyorum diyen gerçek okey oyuncuları ile dolu usta okeycileri barındıran bir site.
Görüldüğü gibi "okey oyna" eğlencesine odaklanmış seviyeli bir okey sitesi olan bedava okey oyna özetle budur.
Sizlerde bu eğlence içinde bulunmak istemez misiniz?

Cikcik okey oyununu bizim farkımızla hiç denediniz mi ? Gerçek kamerali okeyi bizimle hiç denediniz mi?
Bu iki güzel eglenceyi birleştirip sizlere sunuyoruz.Hem cikcik okeyi hemde kamerali okeyi aynı ortamda güzel bayanlarla yakışıklı erkeklerle oynamaya ne dersiniz? Sizleri bu eglenceden mahrum birakmak istemiyoruz biz sizleri dusunuyoruz eger sizde kendinizi dusunuyorsanız hemden cikcik okey oyunu giriş bolumu yazan yere tıklayıp eglenceyi bizimle tadabilirsiniz.
Güzel bir ortamın farkını yaşamak istemezmisiniz? İnsan acaba kiminle oynuyorum kiminle konusuyorum diye merak ediyor. Bu merakınızı gidermek sizin elinizde sizi aldatiyormu yoksa anlattıgı kadar yakışıklımı güzelmi diye sureklı kafanızda soru işareti olmasını istemiyorsunuz dimi ?
Evet dediginiz duyar gibi oluyoruz.Onun için giriş yapip istediginiz arkadaşınızı kamerada görebilirsiniz.
Cikcik okey eglencesi sizlerin yardımı ile burada.Hadi durma sende hemen okey oynamaya başla.

Üye olmadan okey oyna
Üye olmadan okey oyunu adresinden artık sizlerde bedava olarak hizmet alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden üyesiz okey oyunu oynaya bilir aynı zamanda muhteşem radyo proğramcılarımızla beraber müzigi en üst seviyede dinleyebilir isteklerde buluna bilir sediklerinize istek isteyebilirsiniz. 
Sizlerde bu üyesiz okey oyununa hemen katılın.

Okey Bul genel salonu kapasitesini her geçen gün büyütmekte ve hızlı ve emin adımlarla büyümektedir. okey oyna severlerin ve üyelerimizin OkeyBul.net`u 
aile ortamı ve kendi siteleri gibi görmekte arkadaş çevresine önererek sitemizi en güzel yerlere getirmekte büyük yardımları olmuştur.
Genel okey salonu 1000 kişilik kapasitesi ile tüm okey sitelerinde en büyük okey sitesi arasında yer almaktadır. Sizlerde okey oyna 
sitemizde hem bedava okey oynayabilir veya Okey radyomuzda istek hattını tıklayarak radyo djlerimizden istek şarkı ve mesajlarınızı 
yayınlatabilirsiniz.
Sizlerde okeybul genel odasına destek olabilir çevrenize ve arkadaşlarınıza okey genel salonu`muzu okey adresi olarak önerebilirsiniz. 
Unutmayın Burası OkeyBul.Net

FACEBOOK VE OKEY OYUNU

                Artık internet kullanan herksin bir facebook adresi var. Hem dünyada yer alan haberlerden hem de arkadaşlarımızın yaptıklarından ya da resimlerinden çok kısa bir süre içinde bu site sayesinde haberdar oluyoruz. Şu an da facebook sitesine üye olan kişilerin sayısı 1 milyar kadar olmuş durumda. Ülkemizde de çok talep gören ve nerdeyse herkesin bir adresi olan bu güzel sitede artık okey oyunu da yer alıyor. Çok kısa bir süre içinde facebookokey oyunu en fazla oynana oyunlar arsında lider duruma geldi.

  Özellikle ülkemizde kafelerde en fazla oynana oyun olarak bilinen b okey oyunu artık birçok çeşidi ile facebook içinde de yer almakta. Facebook okey kısa sürede siteyi ziyaret eden herksin en fazla oynadığı oyun olmayı başardı. Facebook okeyoynamak isteyen kişiler kısa bir süre içinde bu oyuna ulaşabiliyorlar. Zaten oyuna girdiklerinde ne kadar fazla bir kişinin o an oyun oynadığını çok rahat bir şekilde görebiliyorlar. Bu yüzden poker ya da tarla gibi oyunların önüne kısa bir sürede geçmeyi başardı.

  Sizin de facebook hesabınız varsa ve hala okey oyununu bu site üzerinden oynamaya başlamadıysanız en kısa süre içinde bu güzel ve heyecanlı oyunu ister bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonlarınız ile rahat bir şekilde oynamanızı size öneriyoruz. Bu oyuna bir kere girince artık sizde bağımlısı olacaksınız. 

SINIRSIZ EĞLENCE

                İnternet sadece haberleşmek ya da alışveriş yapmak için kullanılmıyor. Özellikle küçüklerin internet üzerinden en fazla yaptıkları işlerin başında oyun oynamak geliyor. En az küçükler kadar büyükler de internet üzerinden oyun oynamayı çok seviyorlar. Her internete girdiklerinde mutlaka bir oyun oynamaya çalışıyorlar. Okey oyunuoyna için interneti kullanan kişilerin sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Okeyoynaimkânı hem onlara güzel saatler geçirmesinde yardımcı oluyor hem de biraz da olsa stresten uzaklaşmalarını sağlıyor.

Okey oyunu internet üzerinden tek başımıza oynayabildiğimiz ayrıca karşı tarafa bir eş alarak iki kişi ile de oynayabildiğimiz bir oyun çeşidi. Artık insanlar evlerinden çıkıp kafeye gitmek yerine arkadaşları ile sanal kafelerde okey oyunu oynamayı tercih ediyorlar. Aynı siteye arkadaşımız ile ayrı yerlerden girerek, eş olarak bu güzel oyunu takım halinde oynama şansımızda var. Okey oyunu farklı seçenekleri ile oynanabiliyor.

     Bu okey oyunu çeşitleri arasında en fazla tutulan tür olarak renkli oyun ve düşmeli oyun gösteriliyor. Amaç en kısa zamanda elimizdeki taşlarla bitip karşımızdakine daha fazla sayı yedirmek. Bu yüzden elimizdeki taşlarla en iyi sıralamayı yapıp bir an önce bitmeliyiz. Biten kişiden belli bir sayı ile başlayan rakamı düşülüyor. Burada amaç bir an önce sıfıra ulaşmak yani en kısa süre içinde oyunda birinci olmak için birçok defa bitiş yapmak. 

EŞLİ YA DA TEK OKEY

                İnternet üzerinde zaman geçirirken mutlaka artık oyun sitelerine de göz atmaya başladık. Özellikle çocukların her fırsat bulduklarında girdikleri oyun sitelerine artık büyüklerde özellikle okey oyununu oynamak için girmeye başladılar. Sosyal paylaşım siteleri de dahil olmak üzere neredeyse her sitede artık okey oyununu rahat bir şekilde oynayabiliyoruz. Kısa sürede en fazla oynana oyunlar arasında yer alan okey oyunu hem tek başına hem de eşli olarak oynanabiliyor.

Okeyoynamak isteyen kişiler artık hiç zorlanmadan istedikleri site üzerinden bu oyunu rahat bir şekilde oynayabiliyorlar. Özellikle sosyal paylaşım sitesine bu oyun ve çeşitleri konulduktan sonra oyuna olan ilgi her geçen gün daha da artmış oldu. Sadece erkekler değil en az onlar kadar bayanlarda bu güzel oyunu büyük bir zevk ile oynuyorlar. İster tek olarak ister isek eşli olarak oynayabildiğimiz bu oyun sayesinde artık internet başında başka işlerimizi hallederken bile güzel saatler geçirebiliyoruz.

Oyun birkaç çeşitten oluşmakta ama en fazla oynanan çeşidi yine düşmeli olarak bilinen ve her el kazanıldığından herkese eşit olarak yazılmış rakamdan kendi hanemizde olanın indirilmesi şeklinde olan çeşidi. Daha önce internet üzerinden okey oynamamış olan kişiler arama motorlarına okey oynamak istiyorum ya da okey oyunu oynamak istiyorum yazdıkları anda karşılarına okey sitelerinden yüzlerce site çıkıyor. Artık istediğiniz hangi sitede oynamak istiyorsanız o sitenin adına basmanız yeterli oluyor. 

Ekleyen: OkeyBuL Tarih: 26.01.2015 Okunma: 1951