OYUN için diğer yazılar

Ücretsiz Okey Sitesinde Canli Okey Oyna

Ücretsiz Okey Sitesinde  Canli Okey Oyna

Herkes mutlaka bedava oyun oynamak ister, öyle değil mi ve artık neredeyse bütün sitelerde bedava oyunlar oynayabiliyorsunuz. Sitelere girdiğinizde, çipler, yani sanal paralar kazanarak oyunları oynayabiliyorsunuz ve en basiti olarak puanlar kazanarak oynuyorsunuz. Üye olmadan okey oyna seçeneklerine baktığınızda, internet ortamında olan neredeyse bütün siteler karşınıza çıkmaktdır. Üye olmaya gerek kalmadan, istediğiniz zaman girip oyunları oynayabildiğinizde her şey sizin için çok daha güzel oluyor. Okey çok basit bir oyundur, fakat oyunu çok iyi takip etmeniz gerekiyor. Okey taşını ve aynı zamanda işleyen taşları atmamanız gerekiyor. Eğer bunlardan birini attığınız taktirde ceza puanı alıyorsunuz. Ceza aldığınızda da oyunun sonuna doğru bütün puanları kaybetme şansınız olabiliyor

GÜZEL VE EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMENİN TEK ADRESİ

Günlük hayatta bazen çok yoruluruz, çok sıkılırız. Gün içerisinde sıkıldığımız durumlarda ise bu sıkıntımızı giderebilecek çok güzel oyunlar bulunmaktadır. Mynet okey oyun sitesi bunlardan bir tanesidir. Eğlenirken vaktin nasıl geçtiğini de anlayamayacaksınız. Türkiye’nin en büyük oyun sitesinde oyun oynamak ise oldukça kolaydır. Oyun oynayabilmek için hiç bir ek ücret gerekmemektedir.  

Mynet okey sitesi hem eğlendirir hem güldürür bazen de tatlı kızgınlıklar yaşatır. Oyun hem eşli hem de tek olmak üzere iki çeşit oynanabilmektedir. Eşli oynadığınız oyunlarda eşinizin el açamamasına bazen kızabilirsiniz ama bu da oyunun en eğlenceli taraflardan birisidir. Okey Çinli’ler tarafından ortaya çıkan ve taşlar ile oynanan bir oyun çeşididir. Türkiye’de oynanan okey oyunu ise Çin’liler tarafından ortaya çıkan oyunun kurallarının değişime uğramış halidir. Bu oyunun kullanıldığı yerlerden birisi de engelli çocuklara renkleri ve sayıları öğretebilmektir. Çıkış noktasının ise domino taşları olduğu düşünülmektedir. 13. yy dan günümüze kadar uzanmaktadır. Sitenin çarpıcı tasarımlar ile düzenlenmesi sayesinde oyun oynama zevkiniz artmaktadır. Kolay kullanılabilen bir site olup bunu oyunlarına da yansıtmaktadır. Bir çok oyun masası bulunmaktadır. Oyun masalarının isimleri genelde şehirlerden ve çeşitli bölgelerden oluşur. Böylelikle aynı şehirde bulunan tanımadığınız insanlar ile tanışma fırsatınız da olmaktadır. Arkadaş çevrenizi genişletici ve sosyalleştirici özellikleri vardır. Her oyun oynadığınızda yeni tatlar ve heyecanlar yaşama fırsatına sahip olacaksınız.

Sitede oynanan oyunlar tamemen ücretsizdir ve oynayabilmek için herhangi bir şart aranmamaktadır. Her zaman her yerde oynanabilmesi için artık cep telefonlarına da indirim işlemi yapılmaktadır. İndirme işlemi de tamamen ücretsizdir. Mynet okey sitesinde oyunlar tamamen saygı çerçevesi içerisinde  oynanmaktadır. İnsanların kaliteli bir şekilde oyun oynayabilmeleri için çeşitli kurallar mevcuttur. Bu kuralların en başında kullanılan kelimelerin argo olmaması, küfür içermemesi gelmektedir. Buradaki amaç insanların canlarını sıkacak, onları üzebilecek durumları ortadan kaldırıp oyunun eğlenceli bir şekilde devam etmesini sağlamaktır. Web sitemizde okey oyununu en eğlenceli şekilde oynayabilmeniz için her geçen gün ortaya yaratıcı fikirler çıkarmaktayız. 

AYLAK OKEY İLE OYUN OYNARKEN EĞLENEREK SOHBET EDİN

Aylak Okey kesintisiz bir şekilde sorun yaşamadan sizlere okey keyfini yaşamanızı sağlamaktadır. Genellikle oyun severlerin oyma zevkinden uzaklaşarak sorun yaşamalarına neden olan yorucu işlemeler ve yaşanılan kesintiler oyun ve eğlence zevkinden uzaklaşarak sayfadan ayrılmasına neden olmaktadır. Bu süre zarfında harcanan zamanın telafisi de mümkün olmamaktadır. Kesintisiz sizlere okey oynama zevkini sunan site aynı zamanda başka platform anlarda oyunları oynayabilme şansını da beraberinde sunmaktadır. Yapacağınız üyelik girişi ile daimi bir oyun keyfini çıkarmanın tadına varabileceğiniz gibi misafir olarak da girişlerde bulunarak oynamaya şansını elde edebilirsiniz.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak güçlü bir sistem ile karşınıza çıkan Aylak sizlere oyun oynama keyfini ellerinizin altına sunmaktadır. Günümüzde bulunan kısa zamanlı boş anlarda kişiler zamanlarını daha çok internet üzerinde değerlendirmektedir. Bu oluşum ile sizlere bu boş alanlarınızı kaliteli olarak doldurmanızı eğlenceli kılan oyunlar sizlerin hizmetinize kusursuz olarak sunulmaktadır. Okey oyunlarının yanı sıra sevilen birçok oyunlarının önde gelen tavla, batak ve santraç oyunlarını da değerlendirmeniz için hizmetinize sunmaktadır. Bununla da yetinmeyerek sayfayla tamamen bütünleşip ayrılmakta zorlalaşacağınız genel birçok konu hakkında oluşturulan sayfalarla bilgilenmenizi ve keyif almanızı sağlayacak kaliteli konulara yer verilmektedir. King ve 101’inde yer verildiği site aynı zamanda Flas oyunların varlığıyla da hizmet çerçevesini geniş tutmaktadır.  Eğlenirken keyif almanızı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak adına kurulan site kolay bir üyelik giriş kaydı yapmanızla oyun alanlarını tümünden faydalanmanızı sağlayabilmektedir.

AylakOkey aynı zamanda okey oynarken oynadığınız kişiler ile irtibat kurabilmeniz ve oynadığınız oyunu daha akıcı ve heyecanlı kılmanız adına kurduğu sohbet paneliyle oyun arkadaşlarınızla tanışma olanağını da sizlere sunmaktadır. Okey oyunun her daim varlığı ve kişiye verdiği keyif devamlılığı olan bir oyun olması nedeniyle bu oyun zevkini daima yaşamanız için internet ortamında size sağlıklı ve kusursuz güven içerisinde oynamanızı sağlayan site ayrılmaz bir parçanız olarak daima her an ulaşma kolaylığıyla oyun ile yaşanılan birçok sorunu geride bırakmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Ekleyen: OkeyBuL Tarih: 13.02.2015 Okunma: 6707