OYUN için diğer yazılar

OkeyOyna - OkeyBuL.Net'de

OkeyOyna - OkeyBuL.Net'de

Okey , Okey Oyna , Okey Oyunu , Okey oynamak istiyorum , Bedava Okey oyna , Facebook okey

OKEY

ARKADAŞLARIM OLSA DA OKEY OYNASAM DERDİNE SON
 Önceden okey oynamak için arkadaşlarınızı bulmak gerekiyordu. Bunun için en az dört kişi olmanız gerekiyordu. Bazen arkadaşlarınızın işi olduğu için siz dilediğiniz gibi oyun oynayamıyordunuz. Önce arkadaşlarınızı ayarlamak ve de bu şekilde de okeye oturmak zorunda kalıyordunuz. Oysaki gelişen teknoloji ve de internet sayesinde artık siz internet ortamında keyifli okey oynayabilirsiniz.


  Okey gerçekten de oynanması çok zevkli bir oyundur. Her yaştan kişi bu oyunu oynamayı sever ve de bu oyundan gerçek anlamda keyif alır. Ancak bunun yanı sıra çok kişi ile oynanan bir oyun olduğu için her zaman arkadaşlarınızı bulmak kolay olmayabilir. Ancak internet ortamında okey oynarken arkadaşlarınız oynamak istiyor mu diye düşünmezsiniz.


  Okey odalarından birini seçersiniz ve de burada zaten oyun oynamakta olan gerçek kişiler ile birlikte oyun oynamaya başlayabilirsiniz. O kadar çekişmeli ve de eğlenceli bir oyun oynayacaksınız ki gerçekten de saatler sizin için bir su gibi akıp gidecek. Her zaman kendiniz için iyi rakipler istiyorsanız mutlaka internete girmeli ve de bu oyun odalarını incelemelisiniz

Ekleyen: Lazca Tarih: 01.04.2014 Okunma: 1374