OYUN için diğer yazılar

Okey'in Kalbi Burda Bizimle Atıyor..! Okey Oyna

Okey'in Kalbi Burda Bizimle Atıyor..! Okey Oyna

Artık bilgisayarınızda, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve her yerde okey oynayabilirsiniz. Okey oyununu oynamanın herhangi bir zamanı veya yeri yoktur. Yeterki bir bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz olsun. Bilgisayarda okey oyna diye araştırdığınızda bilgisayara okey oyununu yükleyebilecek birçok programlar bulabileceksiniz. Okey hem vakit geçirebileceğiniz, hem arkadaşlarınız ile beraber güzel bir zaman geçirebileceğiniz, sohbet ederek oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun türüdür. Türkiye’ye özgü bir masa oyunudur, fakat teknoloji ve internet sayesinde artık neredeyse dünyanın her yerinde oynanmaktadır. Özellikle teknolojik aletlerin içerisinde olduğu zaman rahatlıkla istediğiniz yerde istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Basit ama dikkatli oynamanız gereken bir oyundur.

ZAMANI EN GÜZEL GEÇİRMEK

     Yıllardır Türk halkının  vazgeçmeden oynadığı oyunlardan birisi olan okey simdi de çanak okey sitemizde. Web sitemizde bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynarken hem de sohbet edebilme özelliklerini bulabilirsiniz. Gününü çok yoğun ve yorgun geçiren insanların uğrak oyun yeri olma özelliği ile en iyi oyun sitesidir.

      Okey oyunu bir masa üzerinde 2 – 4 kişi arasında oynanan bir oyundur. Amacı ise dağıtılmış taşları kurallara uyarak en kısa sürede tamamlayıp bitirmektir. Elini bu özelliklere göre en kısa sürede bitiren oyuncu kazanmaktadır. 1 den 13 e kadar, 4 ayrı renkten oluşan taşlar ile oynanmaktadır. Taş renkleri sarı, kırmızı, siyah ve maviden oluşmaktadır. Bunların dışında sahte okey diye adlandırılan iki tane daha taş mevcuttur. Bu oyunun ortaya çıkışı ise Çin’liller tarafından gerçekleşmiştir. Çıkış noktasının Çin’liler tarafından oynanmış olan domino olduğu düşünülmektedir ve 13. yüzyıldan bugüne kadar gelmiştir ancak Çin’liler tarafından ortaya çıkan oyunun kurallarının değişikliğe uğradığı versiyonu Türkiye’de oynanmaktadır. Çanak okey oyna ile Türkiye’nin her yerinden rahatlık ile oyun oynayabilirsiniz. Siteye giriş için herhangi bir koşul aranmamaktadır. Diğer oyunlarda da olduğu gibi hiçbir ücret talep edilmeden oynanmaktadır. Kişilerin eğlenceli zaman geçirebilmeleri için kurulmuştur. Oyun oynayabilmek için açılmış olan bir çok oda mevcuttur. Hangi odaya girip oyun oynayacağınız ise tamamen size bağlıdır. Odalara giriş için de herhangi bir şart aranmaktadır. Oda isimleri genellikle şehir isimlerinden ouşmaktadır ancak bunun yanı sıra farklı isimlerde de odalar mevcuttur. Tanımadığınız insanlar ile oyun oynamanız sağlanarak farklı arkadaşlıklar kurabilmenize imkan tanınmaktadır.

      Çanak okey kalitesini en yüksek seviyede tutabilmek için belirli kurallar çerçevesinde kurulmuş bir sitedir. Sitede kesinlikle insanları rahatsız edici nitelikte davranışlar sergilemek yasaktır. Küfür ve argo içeren kelimeler kullanılmaması gerekmektedir. Bu davranışları sergilemeyen insanlar gelen şikayetler doğrultusunda belirlenip gerekli cezalar verilmektedir. Bu cezaların başında gelen şey ise üyeliğin fesh edilmesidir. Tanıştığınız arkadaşlarınız ile oyun arkadaşlığı kurabilir ve masanıza davet edebilirsiniz. Türkiye’de saygı boyutları aşılmadan kaliteli oyun adresi denildiğinde akla gelen en büyük ve en güzel sitedir. 

OKEY OYNAMADA ÇIĞIR AÇAN KALİTELİNİN İLK VE TEK DOĞRU ARDESİ SİZLERLE

Okey oynamayı eğlenceli ayrı bir dünya haline getiren cik cik sizlere keyifli dakikalar altında okey oynamanıza olanak sağlamaktadır. Geniş bir kitleye sahip olup genişlemeye de sizlerin memnuniyetiyle devam ederek eğlenceli okey oymayı doyumsuz kılmaya devam etmektedir. Teknolojinin sağladıkları yenilikleri her daim bünyesinde barındırmayı başararak kusursuz bir okey oynama dünyasını sizlere sunarak sizleri bu dünyanın içerisine almayı başarmaktadır. Zorlanmadan kolay bir kullanımla hizmetinize sunulan okey keyfi sizlere radyo eşliğinde sunulmaktadır. Böylece okey oynama keyfiniziniz daha eğlenceli bir havada yaşanmasını sağlamaktadır. Oyun hakkında hiçbir bilginizin olmamsını yok ederek oynama şeklini sizlere kaliteli bir bilgi ışığında sunarak oyun oynama şekli hakkında bilgi edinmeniz sağlanılmaktadır.

cik cik okey oyun sırasında ya da sayfa hakkında yaşayacağınız olası sorunlar için sizlere iletişim başlığı altında güvenilir bir hizmeti de beraberinde sunmaktadır. Ücretsiz olarak sizlere hizmet sunan site sizlere aynı zamanda okey oynarken sohbet etme imkânını da sunarak gerçek anlamda karşınızdaki kişilerin varlığını bilerek oynamanızı sağlamaktadır. Bu da sizlere oyunu daha eğlenceli kılmanın yanında güvenilir bir ortamın varlığını hissettirmektedir. Kolay bir şekilde site de yer alan ‘’oyuna başla ‘’ butonunu kullanarak oyuna hızlı bir şekilde başlamanız sağlanmaktadır. Okey oyunun beraberinde sizlere tavla ve 101 oyunu oynama ve aklınıza gelebilecek her türlü güzel ve komik oyunları bulabileceğiniz taş ve kâğıt oyunları gibi alternatifleri de aynı güvenilir kalitede sunmaktadır.

cikcik okey sizlere canlı bir şekilde oyun oynama keyfini yaşatırken kameralı batak oyununu da eğlenceli bir şekilde oynama olanağını sunmaktadır. Güçlü bir hizmet yapısıyla sizlere görüntülü king oynama seçeneklerini de sorunsuzca zevkle oynamanız adına sunmaktadır. Binlerce kişiyi aynı çatı altında eğlenceli oyunları yaşatmak adına toplayan site her geçen gün keyifli dakikalar altında oyun oynama zevkini yaşamak isteyen kişilerin sayısını arttırmaktadır. Tavla oyununda oynanılması olanağını sizlere keyifli kılarak oynama olanağını sunan site hataya yermeksizin eğlenceli bir şekilde güvenli bir hizmet sunmaktadır. 

ONLİNE OKEY OYNAMAK HİÇ BUKAR KOLAY VE EĞLENCELİ OLMAMIŞTI

Okey oynama günümüzde oldukça fazla bir şekilde oynanan oyunlar arasında yer alma özelliğiyle bir hobi haline gelmiştir. Düşünce ve eğlenceyi bir arada yaşatan okey oyunu günümüzde internet siteleri üzerinden kolayca oynanır bir duruma gelmiştir. Bu sitelerin sunduğu ortamlardan farklı bir ortam size sunan ekolay okey kendisini farklı kılan üyelilik zorunluluğu olmadan okey oynama şansınız sizlere sunmasıdır. Bilindiği gibi bir oyuna ulaşmak için birçok sitede üyelik girişi zorunlu kılınmaktadır. Bu zorunluluk nedeniyle üyelik işlemlerini gerçekleştirene kadar oyun oynama zevkini kişiden almaya neden olmaktadır. Bu nedenle sizlere bu zorluğu yok kılarak kolay bir şekilde okey oyununa hiçbir çaba sarf etmeden dâhil olmanızı sağlamaktadır. Sayfaya girdiğiniz anda sayfada yer alan resimlerin üzerine tıklama yaparak kolayca hemen oyuna başlayabiliyorsunuz. U da hızlı ve kaliteli bir oyunu sizlere daha keyifli yaşamanızı sağlamaktadır. Zorluklardan uzak kolay bir şekilde okey oynama tadını çıkarmanız için kaliteli bir sistem ile hizmet sunulmaktadır.

e kolay okey aynı zamanda sizlere canlı okey oynama alternatifini de gene aynı kolaylıkla yaşamanızı sağlamaktadır.  Canlı bir şekilde oynadığınız okey sizleri sanal düşüncesinden uzaklaştırarak gerçek kişilerin varlığıyla sizlere oyun oynama keyfini daha büyük heyecanlarla yaşamanızı sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde ulaşacağınız okey oynama keyfini üyelik gerekmeksizin yaşamanızı sağlamaktadır. Yaşadığınız keyfin karşılığında bir ücret ödemesi gerekmeksiniz canlı bir şekilde okey oynayabilineceksiniz. Yaşayacağınız bu kolay ve eğlenceli okey oynama keyfiniz daha keyifli bir hal almasını sağlamak adına kesintisiz müzik dinleme şansını da beraberinde sizlere sunmaktadır. Üye olmak isteyen kişilere de ayrıca üye olma şansı tanınan site misafir olarak oyuna katılabilme şansını da sizlere sunmaktadır.

ekolayokey sizlere gerçektende kolay bir okey oynama keyfini kusursuzca sunmaktadır. Ayrıca sizlere bu keyifli anları yaşatırken sohbet edebilme olanağını da beraberinde sunmaktadır. Müzik ve sohbetin bütünleştiği bir okey oynama keyfi sizlere Real hayatınızda oynadığınız okey oyunlarından daha fazla keyif almanızı ve yaşamın sıkıntılarından kurtularak rahatlamanızı sağlamaktadır.

OKEY OYUNUNDA KALİTE VE KOLAY KULLANIMI SİZLERE BİR ARADA SUNMAKTAYIZ

Gamegarden okey oynama zevkini yaşamanızı sağlarken online olarak nasıl oynamanız gerektiği hakkında da sizlere bilgi sunan kusursuz bir okey oynama sitesidir. Oyun olarak en çok tercih edilen okey oyunu oynamak için öncelikle yapacağınız bir üyelik girişiyle istediğiniz her an oyuna dahil olma şansını elde etmiş oluyor ve alışkın olduğunuz oynama şeklinin devamlılığını sağlamış oluyorsunuz.  Gold bir üye olma vasfını taşıyarak kolaylıkla dolu olan hareket halindeki oyuna anında giriş yapabilmeyi elde etmiş oluyorsunuz. ayrıca sitede uygulanılan puan sisteminden gold üye şeklinde giriş yapmanız nedeniyle +1 puanı anında elde etmiş oluyorsunuz. Oyun oynamanızı zevkli ve kaliteli bir hal almasını sağlamak adına sesli görüşme olanağını ve blog oluşturma imkanını elde etmiş oluyorsunuz.

Gamegarden okey teknolojinin gelişimlerini oyun alanlarınıza taşıyarak oyunu oynama ve aynı zamanda oyunu yönetmeyi sizlerin elinize bırakabilmektedir. yaptığınız üyelik sonrası hemen oyuna giriş yaparak seçtiğiniz salonlardan birine girmeniz gerekmektedir. ayrıca misafir olarak giriş sansıda okey severlere sunulmaktadır. Salona yapılan giriş sonrası seçeceğiniz masada kimlerin yer aldığını ve masa puanını öğrenebilmenin yanında oyna butunu kullanarak masalara dahil olabilmektesiniz.  Okey severlere kalite bir ortamda oyun oynama zevkini kusurlardan uzak bir şekilde sağlamak adına sistem özenli bir çalışmayla oluşturulmuştur. Bu nedenle oynadığınız oyunda oyun esnasında bir hatayla karşılaşmanız ve sıkıntı çekerek oyunun zevkinden soğuma olayını yaşamanıza yer verilmemektedir. Oyun belirli bir düzen içerisinde aksama yaşanmadan devamı sağlandığı için oyundan zevk alma yarıda kalmamaktadır.

Gamegarden.net saatlerce bir okey oyununa ulaşma zahmetinden sizleri kurutarak sizlere hızlı ve kolay bir oluşum sağlayarak oyun zevkinizi maksimum seviyede yaşamanızı sağlamaktadır. daha fazla okey oynama zevkinizi yükseltmek amacıyla ayrıca salonlarda müzik dinleme ve sohbet edebilme olanağını da sizlere sunmaktadır.  Oyuna girme zorluğundan arınmış olarak sitede hızlı bir şekilde oyun oynayabilme sizlere yaşadığınız zaman kaybının önlenmesinin yanında oyun oynama şekilleri ve işleyişi hakkında sunulan bilgilerle de okey oynamanızı kolay hale getirmektedir. 

Okey Oynama Siteleri

 

            İnternette birçok okey oyunu oynayabileceğiniz siteler bulunmaktadır. Herkes bu sitelerde toplanarak, kendi arkadaşlarıyle veya tanımadığı kişilerle rakip olarak okey oyunları oynayabiliyorlar. Okey oyunlarının ilk başlangıç sitelerinden bir tanesi hakkerim.net olmuştur. Birçok kişi bu siteye girerek okey oyunlarını bilgisayarına yüklüyordu ve saatlerce okey oynuyorlardı. Bu sitede oynayabileceğiniz okey oyunları hem düz okey hemde 101 okey oynayabiliyordunuz. Artık o kadar çok okey siteleri açıldı ki, hakkerim.net çok fazla ziyaret edilen bir site değil, fakat hala faal olmaktadır. Hakkerim.net sitesinden bilgisayarı programı yükleyerek oynuyorsunuz, fakat programı önce taramanız gerekiyor, aksi taktirde bazı elementleri bilgisayarınızı yavaşlatabilir. Okey oyunları birçok kişinin en yakın arkadaşıdır. Herkes okey oynayarak boş vakitlerini değerlendirebiliyor.

            Bunların dışında başka hangi sitelerde okey oynayabilirim diye soracak olursanız, bir başka sitede gamyun.net olmaktadır. Burada daha rahat ve kolay bir şekilde okey oynayabilirsiniz. Okey aslında çok basit bir oyundur, fakat oynamaya başladığınızda oyunu çok dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekiyor ki yanlış hamleler yapmayın. Yanlış hamle yaptığınızda bütün puanlarınız gidebilir, hatta oyunun ortasında bile atılabilirsiniz. Okey internet ortamına girdiği günden bu yana gamyun.net bulunmaktadır, sadece çok fazla kişi bilmiyordu, fakat artık okeyi bilen herkes gamyun.net sitesini bilmektedir. Siteye girdiğinizde birçok kişiyi burada bulabilirsiniz. Sitede hem amatörler için masalar bulunmaktadır, hemde sağlam okey oynayanlar için.

            Bende okey oynayabilir miyim diye soranlar için verilebilecek en iyi cevap, elbette oynayabilirsiniz. Okey oynamak gayet kolaydır, sadece kurallarını bilmeniz gerekiyor. Gamyun okey oynarken kurallarına göre oynadığınız taktirde saatler içerisinde yüksek puanlar kazanabilirsiniz. Gamyun ve hakkerim siteleri okey oyunları için en çok kullanılan sitelerdi, fakat artık gamyun.net daha fazla ziyaret edilmektedir. Okey oyunları birçok farklı sitelerde de oynandığı için herkes kendi bildiği siteye girerek oynamaktadır. Sadece bu iki site değil, internet üzerinde birçok siteler bulunmaktadır. Hem okey oynayabiliyorsunuz, hemde diğer masa oyunlarını oynayabilirsiniz. Her iki sitede okey oynayacağınız zaman üye olmanız gerekiyor. Üye olduğunuzda istediğiniz masada okey oynayabilirsiniz. Sadece oyunun değil, sitenin kurallarınada uymayı unutmamanız gerekmektedir.

GÜZEL VE EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMENİN TEK ADRESİ

Günlük hayatta bazen çok yoruluruz, çok sıkılırız. Gün içerisinde sıkıldığımız durumlarda ise bu sıkıntımızı giderebilecek çok güzel oyunlar bulunmaktadır. Mynet okey oyun sitesi bunlardan bir tanesidir. Eğlenirken vaktin nasıl geçtiğini de anlayamayacaksınız. Türkiye’nin en büyük oyun sitesinde oyun oynamak ise oldukça kolaydır. Oyun oynayabilmek için hiç bir ek ücret gerekmemektedir.  

Mynet okey sitesi hem eğlendirir hem güldürür bazen de tatlı kızgınlıklar yaşatır. Oyun hem eşli hem de tek olmak üzere iki çeşit oynanabilmektedir. Eşli oynadığınız oyunlarda eşinizin el açamamasına bazen kızabilirsiniz ama bu da oyunun en eğlenceli taraflardan birisidir. Okey Çinli’ler tarafından ortaya çıkan ve taşlar ile oynanan bir oyun çeşididir. Türkiye’de oynanan okey oyunu ise Çin’liler tarafından ortaya çıkan oyunun kurallarının değişime uğramış halidir. Bu oyunun kullanıldığı yerlerden birisi de engelli çocuklara renkleri ve sayıları öğretebilmektir. Çıkış noktasının ise domino taşları olduğu düşünülmektedir. 13. yy dan günümüze kadar uzanmaktadır. Sitenin çarpıcı tasarımlar ile düzenlenmesi sayesinde oyun oynama zevkiniz artmaktadır. Kolay kullanılabilen bir site olup bunu oyunlarına da yansıtmaktadır. Bir çok oyun masası bulunmaktadır. Oyun masalarının isimleri genelde şehirlerden ve çeşitli bölgelerden oluşur. Böylelikle aynı şehirde bulunan tanımadığınız insanlar ile tanışma fırsatınız da olmaktadır. Arkadaş çevrenizi genişletici ve sosyalleştirici özellikleri vardır. Her oyun oynadığınızda yeni tatlar ve heyecanlar yaşama fırsatına sahip olacaksınız.

Sitede oynanan oyunlar tamemen ücretsizdir ve oynayabilmek için herhangi bir şart aranmamaktadır. Her zaman her yerde oynanabilmesi için artık cep telefonlarına da indirim işlemi yapılmaktadır. İndirme işlemi de tamamen ücretsizdir. Mynet okey sitesinde oyunlar tamamen saygı çerçevesi içerisinde  oynanmaktadır. İnsanların kaliteli bir şekilde oyun oynayabilmeleri için çeşitli kurallar mevcuttur. Bu kuralların en başında kullanılan kelimelerin argo olmaması, küfür içermemesi gelmektedir. Buradaki amaç insanların canlarını sıkacak, onları üzebilecek durumları ortadan kaldırıp oyunun eğlenceli bir şekilde devam etmesini sağlamaktır. Web sitemizde okey oyununu en eğlenceli şekilde oynayabilmeniz için her geçen gün ortaya yaratıcı fikirler çıkarmaktayız. 

BİRÇOK OKEY SALONUNU BİR ARADA BULABİLECEĞİNİZ KALİTELİ OYUNUNUN TEK ADERESİ

Okeydeniz Türk halkının benimseyerek hayatında büyük bir yer ayırdığı bir oyun türü olan okeyi internet üzerinden oynama imkânını sunarak keyif almanızı sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile dış mekânlarda oynanılan bu oyun evlerimize kadar girme şansını elde ederek rahat bir ortamda eğlenmemizi sağlamaktadır. Sanal ortamda sizlere bu eğlenceyi sunmak adına oluşturulan site sizlere bir dokunuş kadar yakın olmasıyla sizleri sıkıntı yaşamadan kolay ulaşımıyla kaliteli bir alanda kalite bir eğlence yaşamanızı sağlamaktadır.

Oyunlar arasında en çok bilinen ve oynanılması en çok tercih edilen oyun olması nedeni ile birçok site internette yer almaya başlamıştır.  Bu siteler arasında kendini öncü niteliğinde tutmasını başaran Okeydeniz Genel bu oyunu seven tutkunlarına kesinti yaşamadan ya da oyunun yarıda kalmasına neden olacak öğelerden uzak sistemli bir çalışma ile güven elde etmesini başarmıştır. Bu nedenle sitede okey oynayıcısı keyifli ve eğlenceli vakit geçirirken sorunlardan uzak bir şekilde yaşadığı zihin yorgunluklarından kolay bir şekilde uzaklaşabilmektedir.  Genellikle okey severlerin yaşadığı sorunlardan biri olan ücretsiz oyun oynayamama olayına son veren site ücretsiz bir şekilde oyun oynamanızı sağlamaktadır.  Bunun yanında sizlere hizmet sunma çemberini genişleterek sesli sohbet etmenin ayrıcalığını elde etmenizi sağlamaktadır. Oyun oynarken yaşayacağınız bu keyifli ortamı daha da keyifli ve huzurlu kılmak adına müzik dinlenme şansını da sizlere yaşatmaktadır. Oyun oynarken keyif alma alanlarını genişleten site sizlere kaliteli bir ortamda kaliteyi yakalayarak kıymetli olan vaktinizi kıymetlendirmektedir.

Usta Okey geniş tuttuğu okey salonlarıyla oynamak istediğiniz boyutta sizlere oyun sunmaktadır. Genel salon odalarının yanında fesbuk adı altında kaliteli odalar sizlere sunarak eğlenceyi maksimum seviyede yaşamanızı sağlamaktadır. Ayrıca canlı okey oyunları da sitede okey oynamanın keyfine varmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde oynayacağınız odanın da olmasıyla her isteyen kesimin istediği oyuna cevap verebilmektedir. Bu okey salonlarının dışında genel bir salonda sizlere eşlik edebilmektedir. Birçok yarıntının sadelik içerisinde sizlere sunulduğu bu ortamdan sizlerde faydalanarak keyifli dakikaları geçirebilirsiniz.

OKEY OYUNUNU İNTERNETTE KALİTE BİR ŞEKİLDE SİZLERE YAŞATAN  TEK DOĞRU ADRES

İstaka.net sizlere okey oynama ayrıcalığını yaşamanız adına özenli bir sistemle sizlere oyunu sunmaktadır. Günümüzde oyun olarak en çok  oynalılan oyunların başında gelen okey oynamanın kullanıcılar için önemini bilerek sizlere kusursuz çalışmalar altında hizmet gerçekleştirmektedir. Öncelikle oyunu oynayan kişilerin karşıdaki kişiler ile tam anlamıyla gerçek yaşamdaki gibi oyunu hissetmeleri sağlamak adına kaliteli odaları sizlere oluşturmuştur. Bu nedenle oyun esnasında kendinizi oyunun içinde bularken sıkılma ya da yabancılaşma gibi duygulardan arınarak oyunu zevk alarak oynanmanızı sağlamaktadır.  İnternet oluşumu ile değişen teknoloji adı altında yaşanılan değişimle tuşlara dokunarak oluşturulan oyun zevki artık daha fazla oyunculara keyif sunmaktadır.

İstaka okey binlerce kullanıcının tercih ettiği seçimler arasında ilk sırada yer aldığı için okey oynama olanaklarını fazlasıyla elde ederek oynama şansınızı elde etmenizi sağlamaktadır. Günlük yaşantının neden olduğu sıkıcılıktan kurtularak kendinizi rahatlatmak amacıyla tercih ettiğinizi okey oyunu ücretsiz olarak oynama keyfini elde edebilirsiniz. Oluşturulan salonlara girerek hemen oyun oynamaya başlayabileceğiniz sitede ayrıca okey oynamak isteyen fakat yeterli oyna şekline ve bilgilerine sahip olmayanlar için tasarlanan acemiler bölümüne ulaşarak okey zevkinden geri kalmaları engellenmektedir.  Siteye kolay bir ulaşım sağlamanız amacıyla giremeyen oyuncular için resimli ve videolu anlatım söz konusudur. Böylelikle hiçbir kimsenin okey oynama zevkinden mahrum kalmaması sağlanılmaktadır. Sorunsuz bir sistemle sunulan salonların dışında sesli okey oynama olanağını susanarak daha fazla eğlenmeniz oyunu gerçekçi kılmanız sağlanılmaktır.

İstaka okey aynı zamanda özel salonların yanı sıra usta okey okeybiz şeklinde hizmet sunmanın yanında sadece erkeklerin oynadığı bir oyun olma düşüncesinden sizleri uzaklaştırarak kızlar okey başlığı altında kızlarında bu oyunu oynama zevkini yaşaması sağlanılmaktadır. Müzik ve sohbet etme imkânlarının da sağlandığı bu ortamda sizlerde okey oynamayı eğlenceli bir şekilde gerçekleştirerek kendinize kaliteli bir ortamda kaliteli zaman geçirme şansını verebilirsiniz.  Okey oynama alışkanlıklarınızı değiştiren site daha fazla eğlenmenizi ve oyun oynama heyecanını yakalamanızı kalitesiyle ve hatasız oluşturduğu sistemle yaşamanızı sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekleyen: OkeyBuL Tarih: 13.02.2015 Okunma: 4698