OYUN için diğer yazılar

OkeyBuL'da Uye Olmadan Okey Oyna

OkeyBuL'da Uye Olmadan Okey Oyna

OkeyBul.Net Sitemizde Üye olmadan Okey Oynamak için Okeybul Salonlarina Giriş için Sitemizi Ziyaret ediniz.

Üye Olmadan Okey Oynama

 

            Artık internete girdiğinizde üye olmadan birçok oyunlar oynayabiliyorsunuz. Her gün milyonlarca kişi internete girip mutlaka oyun oynuyordur. Üye olmadan okey oyna diye yazdığınızda bedava oyun sitelerine girip, sadece oyunlara girerek saatlerce okey oynayabilirsiniz. Okey oyunu gayet basit ve eğlenceli olmaktadır. Bu sebeple kadın erkek fark etmeksizin birçok kişi sitelere girip okey oyunları oynuyor. Eskiden çok fazla sitede okey oyunları yoktu, fakat artık neredeyse bütün sitelerde mutlaka okey, tavle, dama ve benzeri oyunları bir arada bulunmaktadır. Okey oynamak için bir dahi olmanıze gerek yok, sadece kurallarını bilmeniz yeterli ve yanlış oynamamanız lazım. Yanlış bir hamle ile bütün puanlarınızı kaybedebilirsiniz. Okey oyununda önemli olan en düşük puanı alabilmektir.

            İnternet üzerinden oynadığınız zaman ile masa başında dört kişi ile oynadığınızda bazen farklı hesaplama şekilleri oluyor, fakat genellikle okey oynarken en son kimin veya hangi çiftin puanı daha düşükse onlar kazanmaktadır. Artık okey herkesin sevgilisi haline gelmiştir. İnternete girdiğinizde üye olmadan okey oyna diye yazın, mutlaka karşınıza birçok linkler çıkacaktır ve hangisi size daha uygun geliyorsa, o siteye girip okey oynayabilirsiniz. Neden herkes okey oynamasını seviyor diye soracak olursanız, çünkü zevkli, çünkü vakit geçiyor ve istediğiniz yerde istediğiniz kişilerle oynayabiliyorsunuz. Her şey bu kadar basit. Oyunu karmaşık bir şekilde düşünmemeniz gerekiyor. Karmaşık düşündüğünüz zaman nasıl oynayacağınızı bilemeyecek bir hale gelirsiniz.

            Herkes mutlaka bedava oyun oynamak ister, öyle değil mi ve artık neredeyse bütün sitelerde bedava oyunlar oynayabiliyorsunuz. Sitelere girdiğinizde, çipler, yani sanal paralar kazanarak oyunları oynayabiliyorsunuz ve en basiti olarak puanlar kazanarak oynuyorsunuz. Üye olmadan okey oyna seçeneklerine baktığınızda, internet ortamında olan neredeyse bütün siteler karşınıza çıkmaktdır. Üye olmaya gerek kalmadan, istediğiniz zaman girip oyunları oynayabildiğinizde her şey sizin için çok daha güzel oluyor. Okey çok basit bir oyundur, fakat oyunu çok iyi takip etmeniz gerekiyor. Okey taşını ve aynı zamanda işleyen taşları atmamanız gerekiyor. Eğer bunlardan birini attığınız taktirde ceza puanı alıyorsunuz. Ceza aldığınızda da oyunun sonuna doğru bütün puanları kaybetme şansınız olabiliyor.

Üye Olmadan Okey Oyna

            Bir gün içerisinde yüzlerce kişi okey oynama için internete giriyor. Kimi facebook sitesinden kendi hesaplarına girerek üye olmandan okey oynayabiliyor, kimisi ise farklı sitelerden oyunlar oynuyor. Üye olmadan okey oyna diye yazdığınızda mutlaka sayısızca linkler karşınıza çıkacaktır. Linklerden birisine girdiğinizde de okey oynayabileceksiniz. Okey oyunlarının artık birçok farklı versiyonları olduğu için, hangisini oynamak isterseniz ona girip eğer kurallarını anlıyorsanız oynayabilirsiniz. Birçok kişi ise klasik okey veya 101 oynamayı tercih edebiliyor. Okey artık birçok kişinin, yaşlı ya da genç, kadın ya da erkek fark etmeksizin oynadığı bir oyundur. Kime sorarsanız sorun, sevsinler ya da sevmesinler, herkes okey oyununun ne olduğunu çok iyi biliyordur.

 

            Üye olmadan okey oyna sitelerine girerseniz saatlerce istediğiniz masada ve istediğiniz kişilerle oynayabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızı çağırıp karşılıklı olarak bilgisayarda oynayabilirsiniz. Okey oynayarak saatlerinizi geçirebilir ve hatta zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Bu sebeple eğer çalışan biriyseniz, olabildiğince iş yerinizde oynamamaya çalışın ki işleriniz geri kalmasın. Birçok kişi okey oynayabilmek için mola veya ara vermeyi bekliyor. Bazıları hırs yaptığı için oynamadan duramayabiliyor. Herhangi bir oyunu bedava oynayabildiğiniz sürece, her zaman kendinizi iyi hissedersiniz. Bazı oyunlar maalesef paralı veya özel olduğu için, üye olduktan sonra bir miktar ödeme yapmadan oynayamıyorsunuz. Okey herkesin oynadığı ve tanımadıklarınızla bile rakip olup oynayabilirsiniz.

           

Herkes artık akşamları eve gittiği zaman veya eve giderken yolda telefonundan veya tabletinden üye olmadan okey oyna programlarını yükleyerek okey oynayabiliyor. Malum artık bütün telefonlar akıllı telefon olduğundan, istediğiniz oyunları yükleyip oynayabiliyorsunuz. Okey çok basit bir oyundur ve sadece kurallarına göre oynamanız gerekiyor. Cezaları ağırdır, fakat dikkat edip oyunu takip ettiğiniz sürece, herhangi bir ceza almazsınız. Okey oyunlarında okey taşı çok önemlidir. Okey taşı her şeyin yerine geçebiliyor ve şanslı olduğunuzda da oyunu kazanmanızı sağlıyor. Her okey oyununda iki tane okey taşı vardır, eğer ikiside size denk gelirse çok şanslısınız, ama kaybetmemek için dikkat etmeniz gerekiyor. Okey taşları, okey oyununun altın taşlarıdır. Oyunu takip edin, taşları doğru yerlere yerleştirin ve kazanın.

            

Ekleyen: OkeyBuL Tarih: 13.02.2015 Okunma: 1909