HABER için diğer yazılar

Okey Oynamak İstiyorum Diyenler Burada BizimLe..!

Okey Oynamak İstiyorum Diyenler Burada BizimLe..!

OkeyBuL.net Sitemizde Okey oynamak istiyorum Diyenler Burda Bizimle Bedava Okey Oynuyor Üyelik İstenmeyen Tek OkeySitesine Sizleride Davet ediyoruz.. Sevdiklerinizde Doya doya okey oyunu oynayabilceginiz okeybul genel salon veya diger odalardan birtanesinde Okeysefasını sürmeye baslayabilirsiniz

BİZİMLE OKEYE DÖNMEYE VE EĞLENCE VARMISIN

Oyun oynamak, insanların içgüdüsünde olan çocuğu, genci ve yaşlısı yani kısacası her yaştan insanın merakını cezp eden ve farklı bir hoş bir eğlence aracı. Her yaş için ayrı oyun türleri bulunmakta. Genç ve orta yaşların oyunların başında ise muhakkak okey oyunu gelmektedir. 4 kişi ile oynanan bu oyun oldukça eğlenceli. Oyun oynamanın insan zekâsına büyük fayda sağladığı ve beyini çalıştırarak, oyun oynayan insanda beyin jimnastiği yaptırdığı bilim adamlarınca yapılan deneylerle tasdikleşmiştir. Ayrıca oyun oynamak insanları rahatlattığı ve stresi yok ettiği için psikolojik olarak da son derece faydalıdır.   

  Eskiden kafelerde ve kahvehanelerde oynanan bu zevkli oyun artık günümüzde internetin yaygınlaşması ile online oynanan oyunların başında gelmektedir. İşte siz okey severlerin beğenisine sunmuş olduğumuz okeybul.com sitemiz ile oturduğunuz yerden Türkiye’nin neresinde olursanız olun ve hatta dünyanın neresinde olursanız olun sitemize ücretsiz üye olarak ve giriş yaparak okey oynamanın o hazzına varabilirsiniz. OkeyBul ile Genel Salon, Karadeniz  Salonu, Papatyam Salonu, Aşk Bahçesi ve Aile Salonu gibi birçok okey salonundan istediğinize girebilir ve farklı insanlarla okey oynamaya beklemeden hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

  Okey Bul size eğlenceli bir oyun oynama imkânı sunarken, oyun oynarken yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Okey oynadığınız oyundan aldığınız puanlar ile usta bir okeyci olduğunuzu ispat edebilirsiniz. Okey oyunu için bilgisayarınızda Java programının kurulu olması gerekmektedir. Eğer Java programı bilgisayarınızda yok ise sitemiz üzerinden programı indirerek kurulumunu yapabilirsiniz.

   Üye olmadan da okey oynayabileceğiniz bu siteden, üye olarak forum, güzel sözler ve sohbet bölümlerinden faydalanabilirsiniz. Sadece okey oynamak değil tabi sitenin misafirlerine sunduğu. Sizden bize gelen birbirinden güzel sözleri, içinden gelen ve bizimle paylaşmak istediğiniz yazıları bizimle paylaşarak içinden gelenleri herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Okeybul ailesi olarak büyük bir aileyiz ve sizde ailemizin bir parçasısınız. Bu nedenle sizden gelen yazılar, duygu ve düşünceleriniz bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Ziyaretçi defterine sitemiz ile ilgili duygu, düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

   Ayrıca sizler için düzenlediğimiz forum kısmımız bulunmaktadır. Forum kısmına girip bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Yani okeybul.net sitesi size bir okeyden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren sizlerin iyi vakit geçirmesi ve eğlenmesi için hizmet veren OkeyBul ailesi olarak hep daha iyi ve kaliteli bir ortam sunmak için büyük bir gayret içerisindeyiz. Sizlerinde desteği ile internet üzerinden kaliteli ve seviyeli bir ortamda vaktinizin nasıl geçtiğini anlamadan okey oynamanın hazzına varırken, sitemiz üzerinden yeni dostluk ve arkadaşlıklar kurabilir ve diğer uygulamalar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadan hoş vakit geçirebilirsiniz. Sitemiz ile artık internetten okey oynamak çok daha güzel ve eğlenceli olacak. 

Ekleyen: OkeyBuL Tarih: 22.01.2015 Okunma: 1233