OYUN için diğer yazılar

Okey Oynamak Bizimle Güzel..! Bedava Okey Oyna

Okey Oynamak Bizimle Güzel..! Bedava Okey Oyna

Okey oynamak bizimle Güzel en güzel okey sitesini arıyorsanız Güzel insanlarla tanışıp yeni arkadaşlar edinmek istiyorsaniz okeybiz de güzeldir ıstaka'nızdaki okeysel gibi ıstakanıza akıcaktır şansınız ıstakanızda olsun..

OKTAKA OKEY SİZLERE OKEY OYNAMA ZEVKİNİ KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAŞATMAKTADIR

Oktaka internet üzerinden sizlere oyun oynama keyfini kaliteli bir alanda yaşamanızı sağlamaktadır.  Gelişen bir toplum olarak internet üzerinden oynanılan oyunlara artık ulaşmak ve sanıldığından da kolay bir hal almış durumdadır. Fakat oyun oynamanın bilincinde olan birçok kullanıcı oynadığı oyunun sorunsuz bir şekilde sağlanılarak sorunlarla uğraşmaktan ziyade keyifli dakikaları yüksek konfor içerisinde elde etmek istemektedirler. Bu nedenle sizlere kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlayarak oynadığınız oyunlardan zevk alarak rahatlamanızı sağlamaktayız. Bilindiği gibi oyunun kişi üzerinde fazlasıyla olumlu bir etki bıraktığı gerçeği söz konusudur. Bu nedenle bu düşüncenin bilincinde hareket ederek oynadığınız oyunun sizler üzerinde negatiflikten uzak pozitif bir verim sağlamasını amaçlayarak hizmet gerçekleştirmekteyiz.

Oktaka Okey okey oynamanın kişi üzerinde yaşattığı pozitif bir oluşumun farkında olarak oyun oynama keyfini bulduğunuz boş vakitleriniz dop dolu bir şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Geniş kitlelere ulaşabilmenin yolu olarak kullanıcıların memnuniyetine odaklı bir çalışma gerektiğinin farkında olarak hareket edip sizlere okey oyununu gerçek manada oynama imkânı sunmaktayız. Yapacağınız kayıt işlemlerini kolaylıkla uygulayabileceğiniz site otum açmanız ile hemen sizi oyuna dâhil ederek yüz binlerce kişi ile okey oynama keyfini yaşamanızı kesintisiz olarak sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz üyelik sonrası bilgi almak istediğiniz zaman oynama şekilleri ve yöntemleri ile ilgili bilgileri alabileceğiniz alana da rahatlıkla ulaşabilir ve oyunu oynamaya öğrenmiş bir şekilde başlayabilirsiniz.

Ayrıca sizlere Oktakaokey olarak okey hakkında bilmeniz gereken oyun kuralları hakkında da bilgiler sunarak oyunu zorlaştırmadan karmaşadan uzak nitelikte kolayca oynamanıza yardımcı bilgileri sunmaktayız.  Sosyal ortamda bir masaya sabit kalarak oyun oynama ve oyuna başlamak adına sayının tamamlanmasını sağlamanıza gerek kalmadan bilgisayar başında sadece sayfaya giriş yaparak okey oynamanın sizlere yaşatacağı mutluluğu ve rahatlamayı yaşamaya başlayabilirsiniz. Okey oyunu oynanması keyifli ve basit kuralları içeren oyundur. Bu oyunu internet üzerinden oynamak ise daha keyifli ve akıcıdır. Bu nedenle sizlerde bir okey oyunu severseniz hemen üye olarak oyuna başlayabilirsiniz. 

OKEY SELLER SULAR GİBİ EĞLENCEYE AKACAK

 

Bazı oyunlar vardır ki onu bilmeyen yoktur. Birden fazla kişi ile oynanır ve oldukça eğlencelidir. Okey oyunu da bu oyunlardan biridir. Zekâ ile şansın bir araya gelmesi ile oldukça eğlenceli bir hale gelen bu oyunla hem beyninizi antrenman yaptırmış olursunuz hem de günün stresini üzerinizden atarak hoş vakit geçirirsiniz. Fiziksel mekânlarda sıkça oynanan bu oyun sanal âlemde online oyunun yaygınlaşması ile artık bilgisayarda da internet üzerinden sıkça oynanmaktadır. Türkiye’de de internet üzerinden online olarak en çok oynanan masa oyunlarından biri olan okey oyununu OkeySeli ile internet bağlantınız üzerinden oynayabilir ve bu oyunla günün yorgunluğu ve gerilimini üzerinizden atabilirsiniz.

Okeyseli.com sitesi üzerinden okey dışında dilerseniz de tavla oynayabilirsiniz. İster okey olsun ister tavla siteye girerek ve üye olmadan misafir girişi yaparak bu oyunları oynayabilir, değişik arkadaşlıklar kurabilir ve aynı zamanda sohbette edebilirsiniz. Okey Seli sitesinde okey oynamayı bilmeyen içinde okeyin oynanışı, okey oyunun kuralları ve oyunun tarihçesi hakkında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Okey terimleri, okeyde nasıl bitilir, oyunun ipuçları gibi oyun ile alakalı birçok bilgiye ulaşabilmenizde mümkündür. Kısacası okey ile alakalı ne varsa A’dan Z’ye bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Okey, Tavla gibi oyunların internetten oynanabilmesi için Java programının yüklü olması gerekmektedir. Eğer Java programı bilgisayarınızda yüklü değil ise oynamak istediğiniz oyunlar açılmayacaktır. Gerekli Java programını yine site üzerinden yükleyebilirsiniz. Ayrıca ister okey olsun ister tavla oyunu olsun oyun oynarken radyo vasıtasıyla ile hoş bir müzik eşliğinde oyununuzu oynayabilirsiniz. Oyun oynamak, insan beynini dinlendirmekte, sorunlardan uzaklaşarak ve rahatlayarak hoş vakit geçirmenizi ve psikolojik olarak rahatlamanıza faydası bulunmaktadır. Bu nedenle her yaşta insanların oyun oynaması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

OkeySeli ile evinizde oturduğunuz yerden bir tıkla kilometre uzaklardaki tanımadığınız insanlarla kaliteli ve nezih bir ortamda okey ve tavla oynayabilir, kaliteli ve seviyeli bir sohbet edebilir ve günününüz bütün yorgunluğunu üzerinden atarak deşarj olabilirsiniz. Okeyseli ile oyun oynamak size çok ama çok iyi gelecek.

OKEY OYNAMADA KALİTE VE GÜVENİ BİR ARADA SUNARAK OKEYDEN KEYİF ALMANIZI SAĞLIYORUZ

Birkaç kişinin bir araya gelmesiyle birlikte bir masa başında toplanarak oynanılan ve gelenlikle hep eksik kişi olma nedeniyle oynanmaktan vazgeçilerek keyifli yarıda bırakan oyun okey oyunudur. Kişi sayısının 4 olması gerekçesiyle oynanılan bu oyun kişi eksikliğiyle oynanılması mümkün değildir. Gelişen teknoloji ile internetin sağladığı olanaklardan faydalanarak oluşturulan internet üzerinden okey oynama yaşanılan bu kişi eksikliği sorununu ortadan kaldırmanın yanında rahat bir ortamda dilediğiniz yerde ve dilediğiniz anda oynama kolaylığını sunmaktadır. Okeybiz bu konuda kendini gelişimlere açık tutarak her yeniliği bünyesinde kusursuzca bulundurma özelliğiyle birçok okey severlerin uğrak noktası olma konumundadır. Okey oynamayı eğlenceli bir konuma taşıyarak siz oyunculara kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Okey Biz oluşumunda dikkat çeken ilk özelliği oyunculara sunulan kaliteli konforlu bir ortamın oluşturulmuş olmasıdır. Kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde şekillendirilmesi nedeniyle ayrılamaz bir parçanız haline gelmesini başarmış durumdadır. Okey oyunu geniş kapsamda eğlenilmesi amacıyla güdülen bir davranış şekliyle okey oyununda puanlalar ve sunulan hediyeler çalışmalarıyla eğlenceyi yüksek oranda yaşamanızı sağlamaktadır. Bunun yanında okey tutkunlarına turnuva imkânlarına da yer vererek işi daha heyecanlı bir şekilde eğlence adı altında başarıya endekslemektedir. Edinilen engin tecrübeyle hareket edildiğinden dolayı sizlere hatasız bir şekilde eğlenceyi sınırsız yaşamanız sağlanmış durumdadır. Geniş bir yelpazede sunulan hizmetlerin arasında en keyif vericisi okey severlerin radyo dinleyerek müzik eşliliğinde oyunlarını daha keyifli hale getirmeleridir.

OkeyBiz Genel sunduğu bu kaliteli hizmetler ile oyun severlerin sohbet bölümünde oyun oynarken birçok üyenin birbirleri ile tanışarak arkadaşlık kurmalarına olanak sağlamaktadır. Genel odalarının yanı sıra okey oyunu hakkında bilmek istediğiniz her detayı elde etmenizi kaliteli bilgiler sunulmaktadır. Site içerisinde konulan kuralların var olmasıyla daha güvenli ve daha rahat bir oyun oynama kolaylığını sizlere sunmaktadır. Kaliteli bir ortamda seviyeli ve huzurlu bir şekilde oynanılan oyunun sizlere daha keyif vererek güçlü bir eğlence sunacağı bilince hareket ederek sizlere sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

 

Ekleyen: OkeyBuL Tarih: 13.02.2015 Okunma: 2259