OYUN için diğer yazılar

Eğlenceli Okey 101 Oyna OkeyBuL.Net de

Eğlenceli Okey 101 Oyna OkeyBuL.Net de

101 Oyna Okey Oyna Düz Okey oyna Yüzbir oyna OkeyBuL.Net

EN EĞLENCELİ OKEY 101
 Daha önce hiç okey 101 oynamayı denediniz mi? Tam anlamıyla okey oyununun dışında olan ve de bambaşka bir oyun olan bu seçeneğe bakmalısınız. Çünkü burada aslında siz kendinizi bir poker masasında bile hissedebilirsiniz. Çünkü burada oyuna tam olarak hakim olmanız gerekiyor ve de bu nedenle de tüm enerjinizi oyuna harcamanız gerekiyor.


101 okey oynama keyfini bu oyunu oynamamış olan hiç kimse anlayamaz. Çünkü bu oyun okey oynamak gibi değildir. Burada daha dikkatli bir oyun oynamanız gerekir. Taşlarınızı düzgün seçmeniz gerekir. İyice oynadığınız oyuna dikkat etmeniz ve de bu şekilde de tam olarak kendinizi oyuna vermeniz gerekir.


Sizin tam anlamıyla oyuna hakim olmanız adına mutlaka en yüksek taşları toplamanız gerekir. 101okey herkesin eğlenerek oynadığı yepyeni keşfedilmiş oyunlardan birisidir. Siz bu şekilde en eğlenceli masalara oturabilir ve de bu şekilde de farklı bir oyunu oynamayı deneyebilirsiniz. En farklı oyunları denemek isteyen herkes için mutlaka bu incelemeler yapılmalıdır ve de buna göre de yeni bir oyunu oynamaya başlayabilmelidir. Böyle değişik oyunlar her zaman eğlencelidir

Ekleyen: Lazca Tarih: 01.04.2014 Okunma: 1376